Philips 43PUS9010/12 43" (108cm) 4K Ambilight TV | Philips
- TootjadPhilips
- Mudel: 43PUS9010/12
- Saadavus: 5
-
470€
Philips 43PUS9010/12 43" (108cm) 4K Ambilight TV | Philips
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 740.00 mm |
| Gross weight | 13.70 kg |
| Gross width (mm) | 1070.00 mm |
| Net weight | 10.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2512.00 g |
| Plastic (No PET) | 628.00 g |
| Producer | Philips |
| Tare weight (kg) | 3.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips 43pus901012 43 108cm 4k ambilight tv philips, 43pus901012, philips, telerid

